Zastupitelé dali rekonstrukci letního stadionu zelenou

Datum publikování tiskové zprávy: 26. 4. 2019

[ Atletický klub Emila Zátopka ] : Jana Feilhauerová

Zastupitelstvo města Kopřivnice dalo ve čtvrtek 25. 4. 2019 souhlas s dofinancováním projektu Rekonstrukce letního stadionu v Kopřivnici. Atletický klub Emila Zátopka tak může finišovat s registrací žádosti na MŠMT, které přislíbilo projekt zadotovat více než 24 miliony korun. Město Kopřivnice se na projektu bude podílet 11 miliony korun.

Pokud vše půjde podle plánu, měl by klub žádost na MŠMT zaregistrovat v první polovině května, a již v červnu by měla začít samotná rekonstrukce. Předmětem rekonstrukce je travnatá plocha a atletická dráha se sektory, navíc přibude osvětlení umožňují trénování za tmy. Ovál ploché dráhy zůstane na svém místě v nezměněné podobě. Dílo by mělo být hotové do 30. 6. 2020. Stadion by po rekonstrukci měl nést jméno legendárního běžce Emila Zátopka a jeho manželky, vynikající oštěpařky, Dany Zátopkové.

Zdroj : Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice

Koprstaví je informačním portálem o připravovaných, realizovaných a hotových investičních projektech v rámci města Kopřivnice. Další informace o Kopřivnici naleznete také na oficiálním webu města:

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat.

Město Kopřivnice, Štefánikova 1163/12, 742 21  Kopřivnice

Odbor rozvoje města

Mgr. Jiří Štěpán
Vedoucí odboru rozvoje města

+420 556 879 650

© Město Kopřivnice. Všechna práva vyhrazena / Prohlášení o přístupnosti  /  Zásady cookies